آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

Missed Call SMS Reminder 3.5 برنامه ای بسیار کاربردی میباشد که از این برنامه به عنوان یادآور پیام ها و تماس ها و همینطور ایمیل هایی که از دست رفته اند استفاده میشود که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Softwareity طراحی و ساخته شده است و با قیمتی نزدیک بر ۱ دلار در پلی استور قرار گرتفه است که با استفاده از این برنامه دیگر تماسی از دست رفته نخواهید داشت که این برنامه به صورت مکرر آنها را به شما یادآوری مکند که اطلاعیه های یاد آوری تا زمانی که شما پیام ها و یا ایمیل های از دست رفته را باز نکنید ادامه داشته و مداوم نمایش داده می شوند.

Missed Call SMS Reminder

Missed Call SMS Reminder : Updated July 07, 2017

 

Missed Call SMS Reminder یکی از قابلیت های فوق العاده این برنامه سیستم هوشمند لیست سیاه آن میباشد به گونه ای که با اضافه نمودن یک شماره و یا یک ایمیل به لیست سیاه ایجاد شده، در صورت از دست دادن تماس ها و یا پیام ها، هیچ یاد آوری را در رابطه با آن شماره دریافت نخواهید کرد. علاوه بر این هر چیزی به دست خود برنامه می باشد ؛ فقط کافیست برنامه را نصب کرده و فاصله زمانی میاد دریافت یاد آوری ها را به دلخواه خود تنظیم نمایید. هم چنین باید بدانید که اطلاعیه های دریافتی دارای سه حالت پاپ آپ، اطلاعیه نوار ابزار و سیستم پاسخ سریع می باشند که به انتخاب خود می توانید از هر کدامشان استفاده کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Missed Call SMS Reminder :
_ دریافت یادآور برای پیام ها، تماس ها، ایمل ها و پیام های چند رسانه ای از دست رفته
_ توانایی تنظیم فاصله زمانی میان یادآور های دریافتی
_ ادامه داشتن دریافت یادآور ها تا زمان مشاهده کردن پیام ها و یا ایمیل های دریافت شده
_ ایجاد لیست سیاه برای دریافت نکردن اطلاعیه برخی از شماره های خاص
_ سه حالت نمایش یاد آور نداشتن هیچ گونه تبلیغاتی در محیط اپلیکیشن
_ قابلیت فوق العاده ایجاد یک زمان خاص برای دریافت نکردن هیچ گونه یادآوری
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Missed Call SMS Reminder مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Missed Call SMS Reminder اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 0.99 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 2 مگابایت
مورد نیاز: Android 2.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Missed Call SMS Reminder Missed Call SMS Reminder Missed Call SMS Reminder Missed Call SMS Reminder

متن انگلیسی

Missed Call SMS Reminder One of the capabilities of the emergency plan intelligent system of the black list with add a number or an email to the blacklist , in case of losing contacts or messages, no remember in connection with that number will not receive . In addition to his programme ; just installed program , and the interval comes to receive the recall of its own accord . You should also know that the incoming communication with three Toolbar Empty XIB , communication and Rapid response system to their own choice, you can use of each of them . .

اشتراک گذاری در