آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

24.6 + 54,7 مگابایت

53 بازدید

cronometer برنامه ی کرنومتر سلامتی یک برنامه ی تحت وب میباشد که برای تغذیه و همینطور برای داده های سلامتی استفاده میشود که این برنامه توسط استدیوی برنامه سازی Cronometer Inc طراحی و ساخته شده است که در پلی استور قرار گرتفه است که راه های زیادی برای رسیدن به بدنی ایده آل وجود دارد که میتواند هدف مورد نظر خودتان را دنبال کرده تا به هدف مورد نظر و آب کردن چرمورد نظر برسید اما این برنامه که بسیار کم حجم میباشد به شما این امکان را میدهد که با ثبت روزانه میزان کالری مصرفی مورد نظر خودتان را بسنجید.

cronometer

cronometer : Update November 26, 2019

 

cronometer این برنامه تمرینات و راه کار های به کار رفته شده در این برنامه روند افزایش و یا کاهش وزن را به شدت کاهش می دهد و این امکان را ایجاد می کند تا هر کسی بتواند بدون قرار گیری در معرض فشار های جسمی به وزنی ایده آل برسد. تمامی اطلاعات در پایان هر روز ثبت شده و طبق نمودار گرافیکی به کار رفته شده در محیط برنامه ، مجموعه ای از اطلاعات تحلیل شده در اختیارتان قرار خواهد گرفت. مجموعه امکانات به کار رفته شده در این کرنومتر سلامتی فراتر از یک کالری شمار بوده و هر کسی را در مراحل ابتدایی استفاده از آن متحیر می کند.

 

ویژگی های نرم افزار cronometer :
– ثبت کالری روزانه
– ثبت نمودار گرافیکی کالری
– کمک به کاهش وزن سریع
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به cronometer مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 2.12 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 24.6 + 54,7 مگابایت
مورد نیاز: iOS 8.4 ، Android 4.2
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود cronometer اندروید | لینک کمکی

دانلود cronometer آیفون | لینک کمکی

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

cronometer cronometer cronometer cronometer

متن انگلیسی

cronometer This training programme , and of course used in the program trend of increasing or decreasing the weight to reduce the intensity and make it possible to without anyone could be located at the risk of physical pressure to reach the ideal weight . all the information at the end of each day, according to the graphical charts and used in the environment programme, the collection of data analysis will be at your service . facilities set to work in the health beyond a number of calories and everyone in the early stages of the use of it . .

اشتراک گذاری در