آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

تبلیغات

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

40.4 مگابایت

83 بازدید

Truecaller Caller ID & Block Premium برنامه ی شماره گیر حرفه ای یک برنامه ی برتر میباشد که جزو باز یهای پر دانلود میباشد که این برنامه در زمینه ی شناسایی مخاطب هایی که ناشناس بوده و برای مسدود سازی مورد استفاده قرار میگیرد که این برنامه توسط استدیوی True Software Scandinavia AB طراحی و ساخته شده است که این برنامه دارای سیستمی قدرتمند و همینطور دارای دیتابیسی جهانی بوده که میتوان با استفاده از این برنامه در صورت دریافت تماس ناشناس به سرعت اطلاعات فرد تماس گیرنده را همراه با مشخصات مختلف آن دریافت کند.

Truecaller Caller ID & Block Premium

Truecaller Caller ID & Block Premium : Update March 21, 2020

 

Truecaller Caller ID & Block Premium با استفاده از این برنامه هر کس میتواند که اطلاعاتش را ثبت کند تا برای تماس با دیگران شناسایی شود و همینطور بر این یک سیستم جهانی دیگر نیز در آن تعبیه شده که میلیون ها شماره تبلیغاتی و اسپم را در خود جای داده است و با استفاده از سیستم ضد تبلیغاتی دیگر تماس های اسپم را دریافت نخواهید کرد. علاوه بر این Truecaller دارای یک پنل شماره گیری گرافیکی می باشد که می توانید در هر لحظه و به سرعت شماره مخاطب مورد نظر خود را گرفته و با آن تماس بگیرید. تنها باید به یاد داشت باشید که برای جست و جو در سیستم جهانی این اپلیکیشن به اتصال اینترنت نیاز داشته و هم چنین در ابتدای برنامه برای ثبت نام و نصب باید اطلاعات خودتان را به صورت کامل وارد کنید.

 

ویژگی های نرم افزار Truecaller Caller ID & Block Premium :
_ قابلیت جست و جو در دیتابیس جهانی برای به دست آوردن اطلاعات شماره های ناشناس
_ توانایی اضافه کردن شماره شخصی خود به بانک اطلاعاتی تماس برنامه
_ سیستم هوشمند ضد اسپم تماس های تبلیغاتی با میلیون ها شماره اسپم شناسایی شده
_ صفحه شماره گیر حرفه ای و گرافیکی
_ کپی شماره های تماس از هر برنامه ای
_ بر قراری تماس ها به صورت مستقیم از طریق برنامه
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Truecaller Caller ID & Block Premium مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 40.4 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.0.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Truecaller Caller ID & Block Premium اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Truecaller Caller ID & Block Premium Truecaller Caller ID & Block Premium Truecaller Caller ID & Block Premium Truecaller Caller ID & Block Premium

متن انگلیسی

Truecaller Caller ID & Block Premium Using this program anyone could that information to contact with others to be identified , and this is a global system in which it that millions of number also minimises the spam campaign is using other propaganda against the system calls will not receive also minimises the spam . In addition to the Truecaller have a graphical dialling panels which can at any moment and its intended audience numbers and contact with it . only it must be remembered that the global system to search for the applications to internet connection, and also at the beginning of the program to register and the installation of your information should be complete . .

اشتراک گذاری در

تبلیغات