آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

بانک شماره

(دانلود بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل)

بانک شماره

پکیج بانک شماره شامل ۱۸ میلیون شماره ( عضو تلگرام ) و ۷۰ میلیون شماره ( کل ایران ) به تفکیک اعتباری ، دائمی ، استان ، شهر و نوع اپراتور ( همراه اول و ایرانسل ) می باشد که در فایل های txt ، اکسل و accdb جمع آوری شده است. دو نرم افزار برای انتقال انبوه این شماره ها به مخاطبین گوشی یا بلواستکس شما نیز به همراه آموزش تصویری آن در مجموعه قرار داده شده است. پکیج بانک شماره کل ایران شامل تعداد بسیار زیادی خط موبایل و شماره تلگرام و غیر تلگرامی کل کشور می باشد ...

App Ops Permission manager این برنامه یک برنامه ی کاربردی میباشد که بسیار امنیتی بوده که از این برنامه برای دسترسی به برنامه هایی که در گوشی نصب شده است مورد استفاده قرار میگیرد که این برنامه توسط استدیوی Qixingchen طراحی و ساخته شده است که در این برنامه میتوانید که از اطلاعات خودتان محافظت کنید . در زمان نصب هر برنامه دسترسی هایی به آن برنامه نیاز میباشد که ما بدون توجه همه ی دسترسی ها را به آن برنامه داده و آن را نصب میکنیم که همین کار باعث میشود که امنیت را خودمان پایین ببریم.

App Ops Permission manager

App Ops Permission manager : Update April 09, 2019

 

App Ops Permission manager برنامه ی جدیدی میباشد که دارای دسترسی های زیادی بوده که یک راه نفوذ برای توسعه دهنده بوده که این بنرامه میتواند لیستی از تمامی دسترسی های برنامه های نصب شده را مشاهده کرده و آن ها را به راحتی مدیریت کنید. یکی از بزرگترین مزایای برنامه مذکور نسبت به نسخه های مشابه منتشر شده، نیاز نداشتن به دسترسی روت بوده و می تواند لیستی عظیم از کاربران را مورد پوشش خود قرار دهد. روش کار با برنامه نیز بسیار آسان است و تنها کافیست اپلیکیشن های مورد نظر را انتخاب و سپس با مشاهده دسترسی ها آن ها را محدود سازید.

 

ویژگی های نرم افزار App Ops Permission manager :
_ نمایش تمامی برنامه ها و ابزارک های نصب شده بر روی دستگاه
_ پشتیبانی از اندروید لالی پاپ, مارشمالو و اندروید ۷
_ نمایش کامل تمامی دسترسی برنامه های نصب شده
_ قابلیت مسدود سازی هر گونه از دسترسی ها
_ پشتیبانی از سیانوژن مود
_ پشتیبانی از چندین کاربر و ورک مود
_ مدیریت گروهی دسترسی ها
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به App Ops Permission manager مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود App Ops Permission manager اندروید | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 3.11 مگابایت
مورد نیاز: Android 5.0
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

App Ops Permission manager App Ops Permission manager App Ops Permission manager App Ops Permission manager

متن انگلیسی

App Ops Permission manager a new program that has a lot of access is a way to influence the developer that can access the list of all programmes and installed them easily . One of the greatest advantages of the plan to similar copies had been published by the need to her lack of access and can be a list of the users coverage . modus operandi with program is too easy and just applications for selecting and with limit them . .

اشتراک گذاری در