آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Search Duplicate File ممکن از بعضی اوقات بدون اینکه خودمان متوجه باشیم بعضی فایل ها از طریق بلوتوث یا اینترنت یا از طریق راه های دیگری بیش از دوبار یا دوبار دریافت میشوند که همین باعث میشود که فضای گوشی بیشتر پر شده که این برنامه دارای یک موتور جست و جوی بسیار قدرتمندی میباشد که میتوانید با استفاده از این موتور به صورت حرفه ای به جستجو کردن پرداخته و همینطور فایل های تکراری را جذف کنید که میتوانید با این برنامه با یک لمس ساده فایل های اضافی و ذخیره شده را حافظه را حذف کنید.

Search Duplicate File

Search Duplicate File : Update December 29, 2019

 

Search Duplicate File فایل های اضافی که در سیستم وجود دارند مانند تصاویر بند انگشتی ذخیره شده در کش دستگاه هوشمند را نیز در بر می گیرد! موتور جست و جوی قدرتمند این نرم افزار به صورت حرفه ای و پیشرفته طراحی شده است، به گونه ای که می توان قبل از جست و جوی فایل ها تنها یک پسوند خاص را مورد جست و جو قرار داد! پس از جست و جو نیز فایل های یافت شده بر اساس معیار های مخلفی دسته بندی می شوند و می توانید نتایج هر دسته را به دلخواه خود حذف کنید. در پایان باید گفت که انواع حافظه نظیر حافظه داخلی و خارجی، کابل های OTG و… نیز تحت پشتیبانی Search Duplicate File می باشند.

 

ویژگی های نرم افزار Search Duplicate File :
_ موتور جست و جوی قدرتمند و سریع فایل ها
_ سیستم هوشمند جست و جوی فایل ها بر اساس پسوند و بدون در نظر گرفتن نام آن ها
_ پشتیبانی از انواع حافظه ها , نظیر حافظه های داخلی , کارت های اس دی , کابل otg و …
_ پیش نمایش تمامی فایل های جست و جو شده قبل از حذف آن ها
_ فیلتر های قدرتمند برای ایجاد استثناء هنگام جست و جو
_ بازگرداندن نتایج جست و جو دسته بندی نتایج جست و جو
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Search Duplicate File مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: 2.49 دلار (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 1.41 مگابایت
مورد نیاز:  Android 2.2.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Search Duplicate File اندروید | لینک کمکی

راهنما

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Search Duplicate File Search Duplicate File Search Duplicate File Search Duplicate File

متن انگلیسی

Search Duplicate File additional files in the system that there are such as images paragraph fingered stored in a smart device also ! The powerful search engine professionally and advanced software designed so that they can only files before the search for a particular extension of the search . After searching also found files , according to measures are classified results and can division of its own accord . at the end of it must be said that the memory of such as internal and external memory , OTG cables and … also supported by the Search Duplicate File . .

اشتراک گذاری در