آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » شخصی سازی » برنامه موبایل

12 مگابایت

98 بازدید

Hola Launcher v1.8.2 یکی از بهترین و کم حجم ترین لانچر های مجود در بازار امروز است که ویژگی برتر آن محیط زیبا ، کاربر پسند و سبک آن است. این لانچر رایگان بوده و سازگاری با تمامی دستگاه‌های اندروید نسخه ۲٫۳ به بالا را دارد. این لانچر با حجم یک مگابایت که تقریباً ۹۰ درصد از سایر لانچرها مانند Go، Apex، Nova و … کمتر است. این لانچر از لحاظ میزان استفاده از رم گوشی نیز کم‌مصرف بوده و تقریباً ۳۰ درصد از سایر لانچرها و ۲۰ درصد از لانچرهایی که سرعت بالا دارند، رم کمتری اشغال می‌کند. در کل این لانچر همه نیازهای حرفه ای شما از یک لانچر را برآورده می‌کند و قابلیت سفارش سازی با استفاده از هزاران تم، والپیپر و فونت را دارد. نکته دیگر که در مورد این لانچر قابل ذکر است این است که با استفاده از Hola Launcher می توانید بدون پرداخت هزینه از امکانات حرفه ای این لانچر بر خوردار شوید و لازم به ذکر است که امکانات لانچر Hola Launcher برابری با لانچر های پولی می کنید.

Hola Launcher

Hola Launcher : Update June 26, 2016

 

ویژگی های نرم افزار Hola Launcher :
–  تابع Hola Boost برای افزایش عملکرد و کارآیی دستگاه شما
–  T9 Search Engine برای مشاهده همه چیز با دو بار کلیک
–  در اختیار قرار دادن انواع گزینه های سفارشی مختلف و متنوع
–  شامل انواع تم ها، تصویر زمینه ها، فونت ها و … شیک و اختصاصی
–  دارا بودن موتور اختصاصی پیش بینی شرایط آب و هوایی منطقه های مختلف
–  پشتیبانی از آیکون پک ها، ایجاد صفحات کشویی و ده ها ویژگی دیگر

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 12 مگابایت
مورد نیاز: Android 4.1.5
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Hola-Launcher-1 Hola-Launcher-3 Hola-Launcher-2 Hola-Launcher-1

متن انگلیسی

Hola Launcher is one of the best and most compact of mjud Launcher on the market today is its superior features beautiful, user-friendly environment and style it. This Launcher has been free and compatible with all versions of Android devices 2.3 above. These launchers with a volume of almost 90% of the other MB lancherha such as Go, Apex, Nova … Less is more. These launchers in terms of the extent of the use of low consumption and also phone Rome nearly 30 percent and 20 percent of the lancherha of other launchers that have high speed, less RAM. On the whole this launcher all the needs of your career makes one of the launchers and the ability to order a building with thousands of themes, wallpaper and fonts. Another point that is worth mentioning about this launcher is using Hola Launcher can at no charge from the professional facilities on this launcher, be aware it is worth mentioning that the launcher the Launcher Launcher Hola equal possibilities of money.

اشتراک گذاری در