آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

           
تلگرام غیر رسمی

موبایل » بازی موبایل » ماشین و موتور سواری

55 + 56 + 124 مگابایت

425 بازدید

Reckless Getaway 2 1.4.1 این بازی نسخه ی دوم از بازی زیبا و همینطور بسیار محبوب تعقیب و گریز میباشد که این بازی توسط استدیوی بازی سازی Pixelbite طراحی و ساخته شده است و به صورت کاملا رایگان در مارکت گوگل قرار گرفته است که شما در این بازی در نقش یک دزد هستید که از یک بانک یک سرقت بزرگی را انجام داده و مرتکب شده ای که پلیس به دنبال شما میباشد که باید در این بازی از دست پلیس فرار کرده که در بین راهی که در حال فرار هستید با موانع مختلفی برخورد کرده و باید از آنها عبور کنید که ممکن است شما در حین تعقب و گریز با ماشین های دیگری نیز تصادف کنید و حتی چپ نمایید.

Reckless Getaway 2

Reckless Getaway 2 : Updated February 18, 2017

 

Reckless Getaway 2 در این بازی که شما از دست پلیس در حال فرار هستید ممکن است که ماشین شما چپ کرده یا با ماشی های دیگری تصادف بدی داشته باشد که همین ها باعث شده است که این بازی از هیجان بسیار زیادی برخوردار باشید که فرار و گریز در این بازی در انواع مکان ها و راه های برفی، جنگل، بیابان و… صورت می گیرد و شما باید با نهایت دقت از این راه ها از دست پلیس فرار کنید تا نتواند شما را دستگیر کند و به مرحله ی بعدی راه یابید! با پیش بردن مراحل و نزدیک شدن به مراحل آخری ترافیک ماشین ها چنان زیاد بوده که هیجان دو چندان شده است و یک بازی نهایت چالش برانگیز را تجربه خواهید کرد! بر خلاف بازیهای ماشینی مشابه در این بازی خبری از ترمز و گاز نیست و تنها هدایت ماشین در دستان شماست که به چپ برانید یا راست و دیوانه وار شهر را به هم بریزید!

 

ویژگی های بازی Reckless Getaway 2 :
_ ۳ محیط مختلف
_ ده ها وسیله نقلیه مختلف برای باز کردن توسط شما
_ کنترلرهای ساده و لمسی
_ جمع اوری سکه های موجود
_ فیزیک شگفت انگیز هرج و مرج
_ تنظیمات مختلف و طراحی خوب
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به Reckless Getaway 2 مراجعه کنید.

لینک های دانلود

دانلود Reckless Getaway 2 اندروید | لینک کمکی
دانلود نسخه مود Reckless Getaway 2 اندروید | لینک کمکی

دانلود Reckless Getaway 2 آیفون | لینک کمکی

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 55 + 56 + 124 مگابایت
مورد نیاز: iOS 5.0 ، Android 4.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط نرم افزار:

Reckless Getaway 2 Reckless Getaway 2 Reckless Getaway 2 Reckless Getaway 2

متن انگلیسی

Reckless Getaway 2 in this game that you are on the run from the police , it may be that your car had left or other cars have had bad accident that it has made the game of highly excited that run and loopholes in the game in a variety of locations and ways of snow , forest, desert and … and you must meticulously the ways of escaping from the police not to arrest you to the next stage of the way ! ! with further steps and close to the last stages of traffic cars have been so much excitement is not a game , and finally the challenging experience . Unlike the same machine Games in this game news of Termez and gas and lead the car is not only in your hands to Drive left or right , and the city . .

اشتراک گذاری در