آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار و بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

Earn to Die بازی بسیار زیبا و پرطرفداری است که بیش از ۲۰۰ میلیون گیمر را از سر تا سر دنیا به خود حذب کرده است. بازی از این قرار است که شما تنها و بدون هیچ دوستی بین زامبی های وحشی و خون خوار در کویری گرفتار شده اید. حال موقع آن است که خودتان را از شر این موجودات رها کنید و به دنبال کمک بروید. در این بازی برای رسیدن به هدف خود چند نوع اتومبیل در اختیار دارید که می توانید هر کدام از آن ها را با تجهیزات بسیار جالب آماده کرده و مسیر چند کیلومتری تا هدف مشخص شده در نقشه را با آن طی کنید. در بازی بعد از هر مرحله مقداری پول بدست می اورید که می توانید آن را برای تجهیز اتومبیل های که در اختیار دارید استفاده کنید . همچنین می توانید رکورد خود را در هر مرحله ثبت کنید.

Earn to Die

Earn to Die : Update July 12, 2016

 

ویژگی های نرم افزار Earn to Die :
–  هشت وسیله نقلیه در اختیار شما، ازجمله کامیون و اتوبوس
–  امکان ارتقا و سفارشی سازی وسایل نقلیه
–  تعداد بسیار زیاد زامبی ها و بازی فیزیکی فوق العاده
–  امکان بازی با دوستان و به چالش کشیدن آن ها

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 40 + 55.8 مگابایت
مورد نیاز: iOS 4.3 ، Android 2.1
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

راهنما

در قسمت لینک دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط بازی:

Earn to Die S1 Earn to Die S4 Earn to Die S3 Earn to Die S2

متن انگلیسی

Earn to Die a very nice game and Die favoritism is over 200 million gamers from over the world to their hazb. The game is that you only and no friendship between wild zombies and blood have been caught up in a desert eater. Now, when it is rid yourself of these creatures drop and go looking for help. In this game your goal is to achieve some kind of car that you can use any of them with very interesting equipment prepared and the path a few miles up the target specified in the map with its over. In the game after every stage get some money that you can use it to equip the cars that you have to use. You can also make your record at any stage.

اشتراک گذاری در