آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

34.6 + 157.7 + 139.5 مگابایت

5 بازدید

WhatsApp Messenger یکی از برنامه های رایگانی است که می توان با آن با دوستان خود به صورت رایگان در ارتباط بود. این برنامه ارتباطی را استدیوی WhatsApp Inc. برای سیستم عامل های مختلف طراحی و منتشر کرده است. آماری که از گوگل پلی می توان درباره این برنامه به دست آورد امتیاز ۴.۴ از ۵.۰ نمره و همچنین بیش از ۵ میلیارد دریافتی است. در آیتونز نیز این برنامه دارای رتبه و تعداد دریافتی قابل توجهی است.

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger : Update October 4, 2019

 

WhatsApp Messenger بهترین برنامه ای است که می توان با آن به صورت رایگان با دوستان خود در ارتباط بود و فایل های مختلف را به اشراک گذاشت. در این برنامه می توانید به جای نوشتن صدای خود را ضبط کرده و ارسال کنید. با این برنامه می توانید در گروه های مختلف شرکت کرده و یا خود گروهی جذاب را بنیان گذاری کنید. امکانات مختلف این برنامه توانسته آن را یکی از محبوبترین برنامه های ارتباطی در دنیا کند. این برنامه به صورت رایگان بوده و فقط از اینترنت شما استفاده کرده و مقدار ناچیزی دیتا مصرف می کند. همه فایلی را می توانید با این برنامه برای دوستان و یا دیگر اعضاء خانواده خود ارسال کنید و لذت ببرید.

 

ویژگی های برنامه WhatsApp Messenger :
– چت و گفت و گو با دیگران به صورت رایگان
– تماس با دیگران به صورت رایگان و اینترنتی
– شرکت در گروه های مختلف
– ساخت گروه های متفاوت
– ارسال فایل های چند رسانه ای
– دارا بودن شکلک های مختلف و زیبا
– بلوک مخاطبان مورد نظر
– ضبط صدا و ارسال در گروه و یا به دیگران
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به WhatsApp Messenger مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 34.6 + 157.7 + 139.5 مگابایت
مورد نیاز: iOS 8.0 ، Android 2.3.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود WhatsApp Messenger اندروید | لینک کمکی

دانلود WhatsApp Messenger آیفون | لینک کمکی

دانلود WhatsApp Messenger ویندوز | لینک کمکی

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk برنامه را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط برنامه :

4 3 2 1

متن انگلیسی

WhatsApp Messenger One of the free programs that can be connected with your friends for free. This communication plan studio WhatsApp Inc. Designed for different operating systems and has published. Google statistics about this program can be gained to 4.4 points from 5.0 points and is also more than 5 billion downloads. In this program you can record your voice and send overwriting. With this program you can participate in different groups or self-founded the group engaging. It has various facilities making it one of the most popular communication programs in the world. The program is free and only your Internet use and consume a small amount of data. All files you can send it to friends or other family members and enjoy.

اشتراک گذاری در