آرمـان دانـلـود دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود رایگان نرم افزار , بازی برای موبایل و کامپیوتر

آرمان دانلود

دانلود نرم افزار کاربردی

دانلود سورس تلگرام غیر رسمی

(سورس سوپرگرام تلگرام غیر رسمی - اندروید استودیو)

سورس تلگرام غیر رسمی

سورس سوپرگرام : پیام رسان تلگرام محیطی امن، پرسرعت، ابر پایه و قدرتمند است که به دلیل امکانات گسترده ای که به کاربران خود ارائه می کند روز محبوب تر می شود و کاربران آن در سراسر جهان در حال افزایش است. سیاست های این شرکت پیام رسان به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا هر توسعه دهنده یک تلگرام غیر رسمی مخصوص خودش بصورت بومی سازی شده برای مخاطبینش ایجاد نماید و از سرور تلگرام بهره ببرد. تلگرام های غیر رسمی در واقع از API های خود تلگرام بهره برده و متصل به سرور اصلی تلگرام بوده و تنها ...

موبایل » برنامه کاربردی » برنامه موبایل

10.7 + 118.4  + 10 مگابایت

352 بازدید

Zapyaیکی از بهترین برنامه ها برای سیستم عامل های موبایل است که می تواند فایل و یا هر چیز دیگری را با سرعت بالا برای دیگر گوشی ها ارسال کند. این برنامه دارای نسخه های مختلف حتی برای ویندوز نیز می باشد که می توانید آنها را دریافت کنید. در مارکت بزرگ گوگل این برنامه توانسته امتیاز خوب ۴.۵ از ۵.۰ نمره را دریافت و بر روی بیش از ۵۰ ملیون گوشی نصب شود در آیتونز نیز دارای امتیاز و دریافتی خوبی است.

Zapya

Zapya : Update December 25, 2019

 

Zapya می تواند هر فایل و یا برنامه و یا ویدیو و هر چیز دیگری را با بالاترین سرعت ممکن بین دو گوشی و یا گوشی و کامپیوتر جا به جا کند. با این برنامه خواهید توانست تا به صورت گروهی فایل های خود به اشتراک گذاری گذاشته و از سرعت بالای انتقال که برابر ۲ مگابایت بر ثانیه است لذت ببرید. بخش بندی های موجود در برنامه کار شما برای پیدا کردن فایل مورد نظر راحت تر کرده است. زمان را از دست نداده و هر چه سریعتر این برنامه کاربردی و حتی می توان گفت ضروری را دریافت و برای انتقال فایل های خود استفاده کنید. در یاد داشته باشید که برای ارتباط با گوشی دیگر،گوشی و یا کامپیوتر مورد نظر نیز باید Zapya را نصب داشته باشد.

 

ویژگی های برنامه Zapya :
– انتقال فایل ها با سرعت بالا تر
– امکان انتقال فایل بین گوشی و کامپیوتر
– امکان ارسال هر نوع فایلی با سرعت بالا
– دسته بندی های مختلف برای راحتی پیدا کردن فایل
– مچ شدن راحت با وسیله دیگر
– کاربری ساده و راحت
– کم حجم
+ جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نرم افزار به Zapya مراجعه کنید.

لینک گوگل پلی: Google Play
قیمت: رایگان (صرفاً جهت اطلاع)
حجم فایل: 10.7 + 118.4  + 10 مگابایت
مورد نیاز: iOS 8.0 ، Android 2.3.3
پسورد: www.armandl.com
منبع: آرمان دانلود

لینک های دانلود

دانلود Zapya اندروید | لینک کمکی

دانلود Zapya آیفون | لینک کمکی

دانلود Zapya ویندوز | لینک کمکی

راهنما

در قسمت لینک های دانلود نسخه مطابق با سیستم عامل خود را دانلود کنید.

آموزش نصب دستگاه های اندروید:
– فایل apk برنامه را دانلود و نصب کنید.

تصاویر

تصاویری از محیط برنامه :

   4 3 2 1

متن انگلیسی

Zapya One of the best apps for mobile operating system files or anything else that can be quickly sent to other phones. The program has various versions for Windows as well as you can even get them. Google’s large supermarket It has good rating of 4.5 out of 5.0 score and is installed on over 50 million phones in iTunes is also rated and well received. Zapya can be any file or program or video and everything else with the highest possible speed between two phones or phone and PC is pasted. With this app you will be able to share your files in groups and transfer speed of up to 2 megabytes per second, which is fun. Fencing in your work schedule is easier to find the files. Remember in order to communicate with other phones, phone or computer to be installed should also Zapya.

اشتراک گذاری در